Komsan Kompresör Azot Üretim Oksijen Üretim

Hakkımızda

Ecerkom Basınçlı hava sistemleri olarak uzun zamandır kompresör ve gaz üretim sektöründe bulunmaktayız. Şirketimiz geniş vizyonu sayesinde yurtiçi ve yurt dışında birçok firma ile ticaret yapmakta ve bu sayede ürünlerimizin ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

 

Ecerkom - komsan olarak misyonumuz başta ürettiğimiz ürünlerin kaliteli olması ve bu sayede müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamaktır.

Şirketimiz gaz çözümlerinde başta

 

 

Çeşitleri konusunda hizmet vermekte olup ürettiğimiz bu malzemelerin garanti olarak arkasında bulunmaktadır.

Medikal düzeyde özellikle sağlık sektöründe sık sık kullanılan aşağıda bulunan ürünlerin SATIŞ VE SERVİSLİĞİNİ yapmaktayız.

 

 

Firmamız tüm bu malzemelerin YETKİLİ SATIŞ VE SERVİSLİĞİNİ bizzat gerçekleştirmekte bulunmakta olup mevcut müşterilerimize kaliteli hizmet verirken aynı zamanda yeni müşteriler kazanmak için de vizyonunu devamlı ilerletmektedir.

Firmamızı daha yakından tanımak için http://www.ecerkom.com adlı adresimizi ziyaret edebilir, hizmet verdiğimiz konuları inceleyebilir, hazırladığımız kataloglardan Hizmet verdiğimiz cihazları inceleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden 0 ürünler bulabileceğiniz gibi 2. el kompresör ve başka ürünlerimiz de bulabilirsiniz. Ürünlerimizi satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda kiralama yoluna da gidebilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üye olduktan sonra sitemiz içinde arama yapabilir, bu sayede aradığınız ürünü daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Powered by OpenCart.
Top Elite - The Most Popular (Yet Clean!) Sites on the Web

Siteekle, site ekle, link ekle, arama motoruna kayit


Sitetistik
Sitetistik
toplist Toplist. Mirc. Sohbet
Zirve100 Site ekle
Zirve100 Site istatistikleri
Zirve100 Site ekle
MAKNA SANAY Trkiye'nin Link Sitesi Trkiye'nin Link Sitesi Trkiye'nin Link Sitesi Trkiye'nin Link Sitesi Site Link Ekle Link Bankasý